Naše úspěchy

Ve školním roce 2016/17 proběhla národní soutěž základních uměleckých škol ve hře na kytaru. Naši pobočku Jince reprezentovala žákyně Tereza Dvořáková ze třídy p.uč.Jiřího Vébra.V okresním kole,které se konalo v měsíci únoru v ZUŠ Dobříš,se umístila na 1.místě! Jako jediná z celé ZUŠ JJR Rožmitál p.Tř.a jejích pěti poboček postoupila do krajského kola,které se uskutečnilo v březnu v ZUŠ Kladno a v silné konkurenci v rámci středočeského kraje se umístila na 3.místě. Naší jinecké kytaristce blahopřejeme k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci naší Základní umělecké školy.

 

VE ŠKOLNÍM ROCE 2015 2016 DOSÁHLI ŽÁCI NAŠÍ POBOČKY VÝZNAMNÉHO ÚSPĚCHU V SOUTĚŽI ZÁKL.UMĚLECKÝCH ŠKOL V KOMORNÍ HŘE.docx (10,7 kB)

 

Úspěch našich žáků v Národní soutěži ZUŠ ve hře na dechové nástroje
 Z celé ZUŠ JJR postoupilo do krajského kola celkem 6 žáků, z nichž 4 žáci byli z pobočky Jince.
23. a 24. března 2015 se zúčastnili naši žáci v ZUŠ Fr. Kmocha v Kolíně krajského kola a dosáhli zde významného úspěchu v rámci středočeského kraje:

Mojmír Špak (trubka, uč. P. Hrubý)................2. místo (z 16 soutěžících)

Tereza Hyanová (z. flétna, uč. P. Hrubý)........3. místo

Eliška Hyanová (z. flétna, uč. P. Hrubý)........Čestné uznání

Vojtěch Walenka (klarinet, uč. K Ambruš)....Čestné uznání

 

Ve čtvrtek 22. ledna 2015 proběhlo  v ZUŠ JJR V Rožmitále p.Tř. školní kolo celostátní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje. Žáci naší pobočky Jince byli jednoznačně nejúspěšnější ze všech poboček naší ZUŠ. Navíc náš žák Mojmír Špak (trubka, uč.P.Hrubý) dostal nejvíc bodů za všech soutěžících a získal diplom absolutního vítěze školního kola. Podrobné info s výsledky si můžete stáhout zde.

Do okresního kola,které se konalo ve středu 4.února 2015 v ZUŠ JJR Rožmitál p.Tř. postoupilo celkem 6 našich žáků:
4 žáci uč.P.Hrubého: Packová Lucie(z.fl.),Hyanová Eliška/z.fl.), Hyanová Tereza(z.fl.),Špak Mojmír(trubka),
2 žáci uč.K.Ambruše: Stočesová Ema(z.fl.),Walenka Vojtěch(klarinet),
čímž naše pobočka dosáhla nejpočetnějšího zastoupení v rámci celé ZUŠ JJR a v silné konkurenci byli velmi úspěšní:
Lucie Packová(z.fl.)......................1.místo
Eliška Hyanová(z.fl.).................... 1.místo s postupem do krajského kola
Tereza Hyanová(z.fl.)...................1.místo s postupem do krajského kola

Mojmír Špak(trubka)....................1.místo s postupem do krajského kola
Ema Stočesová(z.fl.).....................2.místo
Vojtěch Walenka(klarinet)
............1.místo s postupem do krajského kola

 

V pondělí 18. března 2013 se v ZUŠ Fr. Kmocha v Kolíně konalo krajské kolo Národní soutěže základních uměleckých škol v komorní hře s převahou dechových nástrojů.

Základní uměleckou školu J. J. Ryby v Rožmitále p. Tř. úspěšně reprezentovaly žákyně naší pobočky Jince Tereza Hyanová (ze třídy učitele Pavla Hrubého) a Kateřina Smolová (ze třídy učitele Karla Ambruše), které v silné konkurenci, v kategorii duo zobcových fléten, získaly v rámci celého Středočeského kraje 3. místo.

Soutěžícím flétnistkám blahopřejeme k úspěchu a děkujeme za píli, za vynikající výkony a poctivou přípravu, která vždy vyžaduje mnoho úsilí.

Pavel Hrubý, vedoucí jinecké pobočky ZUŠ JJR

 

Ve školním roce 2011/12 proběhla Národní soutěž ZUŠ ve hře na dechové nástroje. Flétnistky z naší jinecké pobočky, které postoupily ze školního kola, byly velmi úspěšné v silné konkurenci v okresním kole,které se konalo v Rožmitále p.Tř.

Ve hře na zobcovou flétnu se Eliška Hyanová(uč.P.Hrubý) umístila na 2.místě,Adéla Vavreková(uč.K.Ambruš) na 1.místě  a Tereza Hyanová(uč.P.Hrubý), spolu s Kateřinou Smolovou(uč.K.Ambruš) postoupily z 1.míst do krajského kola,které se konalo 21.3.2012 v Brandýse n.L.Zde obě dosáhly mimořádného úspěchu a ve svých kategoriích se v rámci středočeského kraje umístily každá na 2.místě.

Tereza Hyanová(sopránová zobcová flétna),žákyně p.uč.P.Hrubého, získala v  krajském kole Národní soutěže ZUŠ v Kolíně  16. března 2009  1. místo ve své kategorii.